arap
kapalı ve sıcak bi ortama girince başta sırtım olmak üzere bütün vücudum kaşınmaya başlıyor acaba nedendir? Vücutta kızarma leke gibi hiç bi sorun yok.

Sıcak veya soğuk denğişikliklerinde bazı bünyelerde kaşıntı meydana gelebilir. Bu durumun mekanizması veya nedenleri hakkında yeterli bilgi yoktur.  Bu duruma genel olarak ürtiker denilmektedir. Ürtiker rahatsızlığı, sebebi bilinmeyen kaşıntılar olarak da bilinmektedir. Bu hastalık çoğu durumda iyileştirilememektedir. Ancak bazı ilaçlar sayesinde baskı altına alınabilmekte ve hastaya kısa süreli rahatlamalar sağlanmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Değerli ziyaretçimiz mutlaka bir doktora başvurmak ve detaylı tetkikler yaptırmak zorundasınız. Hastahanelerin cildiye servisleri başvurmanız gereken yerlerdir.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kolda Kitle Yumru Beze Kist
Kolon Polipleri İçin Hangi Testler Yapılır?
yumurtalıkların biri yukarıda biri asagıda
Kistik Fibrozis Nedir? Belirtileri Nelerdir?
Sırtımdan Çıban Çıktı
Hemanjiomun Şifalı Bitkilerle Tedavisi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.