SİGARAYA GİRİŞ

Artık herkes sigaranın sağlığa zararlı olduğunu biliyor ve çoğunluk sigarayı bırakmak istiyor. Buna karşın sigarayı bırakabileceğine inanan kişi sayısı çok az…

SiGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR.
Sigara paketlerinde yazan “Sigara sağlığa zararlıdır.” ifadesinin de sigarayı bırakma yada başlamama konusunda etkili olmadığı açıktır. Sigarayı bırakamada başarıya ulaşmak için emek ve zaman harcamak zorundayız.
SİGARAYI KESİNLİKLE BIRAKABİLİRSİNİZ.
Ancak bunu istemeniz ve kararlı olmanız gerekir. Bunun için gerekli güce sahipsiniz. Bu gücü harekete geçirmek için sadece biraz bilgi, cesaret ve desteğe ihtiyacınız var.Ancak unutmayın size rağmen hiç kimse, hiçbir yöntem ve ilaç size sigarayı bıraktıramaz.

Sponsorlu Bağlantılar

ANCAK BU İŞİN REÇETESİ YOK.
Çok kolay başka bir yolu da yok. Eğer emek vermez, gereken çabayı göstermezseniz başarılı olamazsınız.

UNUTMAYIN, AZALTMAK BIRAKMAK DEĞİLDİR.
Birçok kişi azaltarak sigarayı bırakabileceğini düşünür. Bu az sayıda kişi için geçerli olabilir ancak azaltmak genellikle birden bırakmaya göre çok daha sıkıntı vericidir. Her tiryakide olan, sigarayı azaltıp yaşam boyu günde üç sigara içerek devam etmek tam bir ütopyadır. (Eğer yıllarca birkaç paket sigara içip de bunu birkaç adede indirip, mesela iki yıl, sürdürebilen varsa hemen bana haber verin.)

SİGARAYI BIRAKIN, KENDİNİZİ DAHA MUTLU VE DEĞERLİ HİSSEDECEKSİNİZ. Sigarayı bırakanlarla konuşursanız sigarayı bırakmanın sağlık açısından, ekonomik açıdan, sosyal ilişkiler açısından yaralarından bahsederler. Bence en önemli yararı psikolojiktir. Sigarayı bıraktığınızda bambaşka bir insan olacaksınız.(Kesinlikle daha iyi…) Sigarayı bırakanlar!… Bunları benim anlatmam yetmeyecek, siz de katkıda bulunun.’Sizden Gelenler’i bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

SİGARASIZ BİR YAŞAM ELİNİZDE…Sigarasız bir yaşama atacağınız adımda, küçücük bir katkıda bulunabilirsem büyük mutluluk duyacağım

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    ben sigara içen bir bayanım fakat çok istememe rağmen bırakamıyorum.bırakmak için çok fazla desteğe ihtiyacım olacak.beklediğim kişilerden destek bulamayacagım korkusu yüzünden bırakamıyorum.tıbbii bir müdehaleninde olmadığını biliyorum.söylentilerede inanmıyorum bantmış.hapmış onlar hep para tuzağı.sizinde belirttiğiniz gibi insanın beyninde bitirmesi gereken bir durum bu.aydınlattıgınız için teşekkürederim.başarılar dilerim harika bir siteniz var çok bilgilendiğimi söyleyebilirim.

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Skolyoz
ERKEKLERİN NE İSTEDİĞİNİ BİLEN BİTKİ: ÇOBAN ÇÖKERTEN
Horlama Nedenleri
Koroner Anjiyoplasti ve Stent
Gebeliğin 4.Haftası
Kalıcı Öksürüğün Nedenleri Nelerdir?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.