kral

Sırtımda çıban çıktı ameliyat oldum bir hafta sonra yara çürümeye ve açılmaya başladı nedeni ney olabilir korkulacak bir şey varmı?

Yarayı ve bulguları göremediğmizden size cevap veremiyoruz.  Değerli ziyaretçimiz bazı durumlarda yaranın iyileşmesi sırasında bir takım evreler görülür. Bu evreler normal yara iyileşmesi sürecidir. Ancak bazen ciddi sağlık sonuçları doğurabilecek durumlar meydana gelebilir. Her ihtimale karşı bir doktora görünmenizi tavsiye ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    ENGİN ERTEKİN

    sol göğüsümde arı var nefez almamı sorlaştrıyor bazan tükrüm bazımda düğümleniyo acaba nedendir önemli birşey yoktur inşallah..

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Beyin Gücünü Artırmak Mı İstiyorsunuz
Kafein Kan Basıncını Artırır Mı
Amfizem
Obezite Ameliyatı Sonrası Zayıflama
Uykusuzluğa İyi Gelen Bitkiler
Çikolata Kisti Nedir? Nasıl Oluşur?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.