Yapılan araştırmalar sonucunda son derece net bir şekilde görülmüştür ki şişman olmanın oldukça ciddi sıkıntıları bulunmaktadır. Her şeyden önce şişmanların yaşam süreleri normal insanlara oranla daha kısa olmaktadır.

Aynı zamanda dış görünüş bakımından da pek hoşlanmayan etkileri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Kilolu olan insanlar, daha çok damar ve üst solunum sorunları yaşamaktadır. Bacak ve diğer kaslara daha çok yük bindiğinden dolayı bu organlarda ciddi tahribatların yaşanması mümkün olmaktadır. Hemen her şey ortalama ağırlığa sahip bir insana göre dizayn edildiğinden dolayı alışmak hususunda zorluk çekilmesi içten bile değildir. Küçük kazaların yaşanması söz konusu olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar açısından bilinen etkilerden bir tanesi de zaman içerisinde daha büyük rahatsızlıkların yaşanmasına sebep olduğudur. Kadınlarda adet dengesizlikleri ciddi bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Lipoliz
Dukan diyeti kitabı
Zayıf Gösteren Pantolon Jean
seren serengil zayıflama sırrı
Kilo vermeyi hızlandırma
ünlüler nasıl zayıflıyor
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.