SlimLipo Yöntemi ile Yağ Aldırma

SlimLipo Yöntemi Nedir?

SlimLipo yöntemi ile verilen enerji sayesinde vücutta bulunan yağ dokularının erimesine ve deri altında yer alan kollagen yapının maksimum seviyede çalışmasının sağlanmasıyla deride herhangi bir çatlama veya sarkma meydana gelmeden uygulanan bir yağ aldırma yöntemidir. SlimLipo’da uygulanan dalga boyutu 924-975 arasında değişmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

SlimLipo Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Bu yöntem Liposuction ve SmartLipo yöntemlerine göre oldukça değişik bir şekilde uygulanmaktadır. İlk olarak gönderilen lazer enerjisi ile büyük olan yağ tabakaları ufaklaştırılır ve parçalara ayrılır. Ardından bir kanül ile buradaki ufak yağlar deriden dışarıya çıkartılır ve herhangi bir çatlak veya sarkma olmaması için deriye yeni şekil verilerek işlem sonlandırılır. SlimLipo yöntemi karın, baldır, kalça gibi geniş bölgelerde yapılmaktadır. Gerçekleştirilen operasyondan sonra etkisini hemen görebilmek mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Maydanoz Kürü İle Zayıflama
hızlı zayıflamak için ne yapmalıyım
Çikolata Zayıflatırmı
Akupunktur İle Kilo Verme
Aç kalmadan zayıflama diyet
Konje lean diyet tozu
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.