SmartLipo Yöntemi ile Yağ Aldırma

SmartLipo yöntemi ile özel bir alet sayesinde vücuda gönderilen enerjiyle birlikte istenilen bölgedeki fazla yağ dokusu eritilir ve vücuttan çıkartılır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yapılan operasyonlarda eskiye oranla veya klasik liposuction yöntemine oranla kanama minumum seviyede olacağı için morarma gibi yan etkileride oldukça sınırlıdır. Bu yöntem genellikle ufak bölgelerde bulunan fazla yağları almaya yönelik olduğundan ötürü işlem lokal anestezi altında gerçekleştirilir. SmartLipo yöntemini yaptıran kişiler 24 saatin sonrasında normal gündelik yaşantılarına herhangi bir yan etki olmadan geri dönebilmektedirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Küçük Göbek Nedir? Nasıl Eritilir?
Çocukluk Döneminde Obezite
Gentest zayıflama
Kolay Kilo Verme Yöntemleri
Zayıflamak İsteyenlere Tavsiyeler
1 saatte 4 cm incelmek
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.