Lazer terapi uygulandığı zaman istenileni yememekten kaynaklanan psikolojik belirtilerin azaldığı gözlenmiştir. Üç temel sonuç bulunmaktadır. Bunlar iştah kontrolü, metabolizma hızında artış ve detoks süreçlerine katkıda bulunmaktır. Soğuk lazer terapisi uygulandığı zaman kilo verme sürecinde fiziksel ve psikolojik belirtilerin azaldığı gözlenmiştir. Soğuk lazer terapisi ile kilo verme programına katılan bir kişide bu belirtiler çok az görülür ve “stres” azalır. Kişi eğilim gösterdiği besin gruplarını yemese de kendini iyi hisseder.

Sponsorlu Bağlantılar

Soğuk lazer ışığı enerji noktalarını uyararak endorfin (rahatlama, gevşeme etkisi yaratan) ve seratonin (mutluluk, neşe etkisi yaratan) nörotransmitter ların etkinliğini dengeler. Bu nörotransmitterlar rahatlama, gevşeme ve kendini iyi hissetme ve mutluluk gibi duygu durumlarını yaratır.Soğuk lazer terapisi güvenlidir. 25 yılı aşkın zamandır kullanılmaktadır. Yapılan bilimsel çalışmalar uyku hali ve rahatlama hissi dışında herhangi bir yan etkisi olmadığını göstermiştir. Soğuk lazer terapisinin kilo vermeye katkıları konusunda pek çok araştırma yapılmıştır.

Soğuk lazer programında, bedenimizde belirli noktalara soğuk lazer ışığı verilir. Soğuk lazer ışığının ısıtma ve yakma özelliği bulunmamaktadır. Kişi hiçbir acı ve yanma hissetmez. Etkisi biyokimyasaldır ve endorfin ile seratonin miktarını dengeler. İlaç kullanmadan, acı çekmeden, vücuda herhangi bir invasif etkide bulunmadan çok kısa sürede sonuç veren etkili bir kilo verme yöntemdir soğuk lazer ile sağlıklı kilo verme programı. Kilo verme programında, soğuk lazer sistemi ile kulağımızda, burnumuzda, el parmak uçlarımızda, diz altımızda, ayağımızda, ve alnımızda bulunan belirli refleks noktalarını (toplam 37 – 45 nokta) her noktada 60 saniye duracak şekilde soğuk lazer ışığını uygularız.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Liposuction Yağ Alma Ameliyatı
zayıflatan yiyecekler
kilo almak nelere bağlıdır
Kilo verememe
kilo aldıran içecekler kilo aldırmayan içecekler
Mucize zayıflama ilacı Lorcaseri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.