ŞOK DİYET PROGRAMLARI
İnsanların var oluşlarından itibaren dış görünümlerine estetik açıdan önem veriyor olmaları özellikle son yıllarda artış göstermiştir. Bu nedenle dış görünümde özellikle zayıflığa önem veren kişiler çeşitli diyet programları ve egzersizlerden faydalanmaktadır. Bu diyet programlarının bazıları insanların hedefledikleri sonuçlara ulaşmalarını sağlarken bazıları da hedeflenilen sonuca ulaşılmada olumlu bir etki göstermemektedir. Diyet programlarının uygulanmasında dikkat edilmesi gereken bir çok husus bulunmaktadır. Dikkat edilmesi gereken hususlar hem hedefe ulaşma açısından hem de insan sağlığının bozulmaması açısından çok önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kısa süreli; özellikle düğün ve özel günlere formda girebilmek adına uygulanan şok diyet programları uygulama aşamasında bir çok kritere dikkat edilmesi gereken diyet programları arasında yer almaktadır.Şok diyet programları metabolizmanın işleyişine direkt olarak müdahale ederek kısa zamanda hiçte azımsanamayacak miktarda kilo kaybına neden olmayı hedeflemektedir. Özellikle metabolizmanın işleyişine müdahale edileceği için şok diyet programı olarak adlandırılan programların uzman kontrolünde ve kısa süreli olarak uygulanması sağlık açısından olumlu bir davranış olacaktır. Şok diyet programlarının tekrarlanması gerektiği durumlarda ise vücudun kendisini toparlayabilmesi ve herhangi bir sağlık probleminin ortaya çıkmaması için uzmanlarca belirlenen zaman dilimi kadar ara verilmesi tavsiye edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Patates kızartılmadan önce !
Ayak Kireçlenmesi
Kolit(Kalın Bağırsak İltihabı)
En uygun diyet
Balık Yağı Mucizesi
Kalçadan Tıklama Çıtlama Sesi Gelmesi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.