z. su
Sol dız altı baldırım sıddetlı bır bıcımde kasılma var ve sıslık var acaba hangı bolume gıtmem gerekıyor?

Baldırınızdaki bu kasılmaların birden fazla nedeni olabilir. Örneğin; aşırı yorgunluğa bağlı geçici kramplar, sürekli ayakta durmaya bağlı bacak şişmesi, belinizden geçen siyatik sinirlerin sıkışmasına bağlı kramplar veya metabolik sorunlara bağlı düzensizlikler bahsettiğiniz baldır ağrılarına neden oluyor olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer aşırı yorgunluğa bağlı bir kramp yaşıyorsanız veya sürekli ayakta durma gibi bir durumdan sonra bu şikayetleri gördüyseniz biraz dinlenmenizi ve şikayetinizin geçip geçmediğine bakmanızı öneriyoruz. Eğer şikayetiniz dinlenme sonrası devam ediyorsa o zaman hastahanelerin dahiliye bölümüne başvurmanız gerekmektedir. Baldır ağrınız ve ani gelen kramplar bacağınızda meydana gelen ani bir sızıdan sonra oluşuyorsa o zaman size hastahanelerin ortopedi bölümüne gitmenizi öneriyoruz. Geçmiş olsun dileklerimizle.

Ayrıca BACAK AĞRILARI yada BALDIR AĞRISI ÖNEMLİ SORUNLARIN HABERCİSİ OLABİLİR başlıklı makalemizi okursanız sizlere faydalı olacağını düşünüyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Uykusuzluk Çekenler Nasıl Beslenmeli?
yumurtalıkların biri yukarıda biri asagıda
Göz Çevremde Soyulma Var
Amfizem
Hemanjiomun Şifalı Bitkilerle Tedavisi
İç Kanama Belirtileri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.