SU İÇMEKLE GÖBEK YAĞI NASIL ERİR?

Göbekteki yağ, çok zor giderilen, eriyen yağ grubunu oluşturur. Su içimini artırmak belki basit bir önlem ama işe yaradığını görmek için denemeye değer. İlk kural “İstikrarı elden bırakmamak”

1- Soğuk su için. Soğuk su içme vücudun metabolizmasını hızlandırır. Diğer bir deyişle, vücut soğuk suyu ısıtmak için çalışır enerji harcar, bu da kalori kaybetmenize yol açar.

Sponsorlu Bağlantılar

2- Herhangi bir şey yemeye başlamadan önce büyük bir bardak su için. Bu uygulama metabolizmanızı artıracak ve vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca tam dolu olmadan yani aşırı yemek yemeden sofradan kalkmanızı sağlayacaktır.

3- Günde 8 bardak hatta mümkünse daha fazla su içmeye gayret edin. Eğer susuz kalırsanız, vücudunuz özellikle de yağ hücreleri, daha fazla su depolar. Sulu kalarak, vücudun çok su depolamasına engel olunabilir ve bu sayede yağ hücrelerinin boyutu azaltılabilir.

4- Her lokma arasında su yudumlayınız. Bu sizin besin alımınızı yavaşlatacaktır ve hızlı şekilde yiyerek daha fazla yemek yemenize engel olacaktır.

5- Her zaman sizinle birlikte su taşıyın ve gün boyunca bunu sık sık yudumlayın. Bu basit şey, gün içinde can sıkıntısından atıştırmalık yiyerek fazla kalori almanız için iyi bir önlemdir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Yağ yakıcı zayıflama çayı
Egzersiz Yapmadan Kalori Yakmak
Su İçerek Göbek Eritme
Çilek zayıflatırmı
Ergenlerde Kilo Verme
Kolay Kilo Verme Yöntemleri
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.