Su Kaybına Dikkat Etmek Gerekir

Yaz mevsiminde özellikle sıcaklığın yüksek olmasından ve güneşten ötürü kişinin daha hareketli bir yaşama geçmesinden dolayı su tüketimi artmaktadır. Kış aylarına geçtiğimizde ise bu durum tam tersine dönerek gittikçe azalmaya başlar. Hatta çoğu insan “ben yazın çok su içiyorum ama kışın canım istemiyor” diyerek bu durumun farkına varırlar. Fakat vücudun sadece yazın değil bütün mevsimlerde hep aynı derecede suya ihtiyacı vardır. Özellikle sağlığımızı ve formumuzu korumak için her zaman gün içerisinde en az 2 litre su içmek önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Demir Minerali
Metabolizmayı Hızlandırmanın 6 Yolu
Beyaz Kepekli Ekmek
Sağlıklı Beslenme Programı Nasıl Olmalıdır
Dukan yulaf kepeği
Gün İçerisinde Öğünlerinizi Zaman Aralığında Tüketin
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.