Birkaç kilodan daha fazlasıyla başınız dertteyse eğer ultrashape tekniği sizin için en iyi alternatif olabilir. Ses dalgaları ile kalıcı bir zayıflılık sağlayan bu yöntem uzman doktor ve terapi vermeye yetkili kişilerce uygulanmalıdır. Kadın ve erkeklerde uygulanabilen ultrashape operasyon gerektirmeyen son derece kolay, ağrısız ve acısız bölgesel zayıflama tekniğidir. Tek seansta dahi belirgin sonuçlar yaratan yöntem benzeri bir çok yöntemin bilinen sıkıntılı süreçlerini kesinlikle yaşatmıyor. Yani formda bir bedene sahip olmak için çekilen çileler ultrashape ile artık son buluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ultrashape incelmek istediğiniz bölgeye ses dalgaları yayıyor. Bu ses dalgaları yağ hücrelerini bozarak parçalıyor. Bu işlem yağ hücrelerinin haricindeki herhangi bir sinir ve dokuya kesinlikle zarar vermiyor. Ultrashape tedavisi karın, kalça, basen, sırt, bacaklar, kasık üstü ve kollarda rahatlıkla uyulabiliyor. Özellikle karın bölgesinde tek seanslık uygulamalarda 2-3 cm e kadar kalıcı bir kilo kaybı görülebiliyor. Birkaç seanslık tedavinin ardından ise 8-10 cm e kadar bel ve kalçada bir incelme gerçekleşebiliyor.

Bu yönteme girişmeden önce hekiminiz tarafından sorunlu bölgeniz saptanmalı ve o bölge muayene edilmelidir. Lokal ya da genel bir anestezi gerektirmeyen bu girişimin süresi belirlenir. Ultrason dalgalarının direkt hedeflenen bölgeye uygulanması ile gerçekleşen bölgesel zayıflama girişiminden sonra günlük hayatınıza sorunsuz geri dönebilirsiniz. Yağ dokusunun her bölgeden eşit bir şekilde parçalanmasını sağlayan bu yöntem sonrasında da herhangi bir uzman kontrolüne gerek kalmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
süt içerek zayıflama
Besin Gıda intolerans testi
Sakız Çiğnemek Zayıflatır mı
zerrin özer zayıflama ilacı
kalori yakmanın 20 yolu
işyeri diyeti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.