Ultrashape Yöntemi Nedir?

Ultrashape yöntemi sayesinde bölgesel olarak incelebilirsiniz. Bu tedaviyi bir cümle ile özetlemek gerekirse; vücut içerisinde depolanmış olan yağ hücrelerinin herhangi bir cerrahi operasyona maruz kalmadan parçalanması ve başarılı bir şekilde bölgesel olarak istenilen bedene getirilmesidir. Yöntem uygulanmadan öncesinde ve sonrasında çekilen MR sonuçlarına göre işlemin başarılı bir şekilde incelme sağladığı net olarak anlaşılabilir. Bu yöntem sayesinde ameliyatsız, narkozsuz, iğnesiz, herhangi bir yan etkisi olmadan ve en önemlisi herhangi bir ağrı veya takip süresi gerektirmeden vücudunuzu estetik olarak istediğiniz duruma getirebilirsiniz. Ultrashape yöntemi basit bir operasyon olarak geçtiği için herhangi bir ameliyathanede veya hastanede yapılmasına gerek yoktur, randevulu bir şekilde uzman doktor kliniğinde veya ofisinde kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Yöntemi uyguladıktan sonra herhangi bir dinlenme süresi olmadan günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ultrashape Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Ultrashape yöntemi herhangi bir cerrahi müdehale olmaksızın yağ parçalama işlemi olarak tanımlanmaktadır. İstenmeyen ve incelmesini istediğiniz bölgelerde depolanmış olan yağları sıvı hale getirerek vücut tarafından faydalanılmasını amaçlamaktadır. Yöntem uygulanırken, cihazdan gönderilen ultrason ışınları, hedeflenen bölgeye doğru gönderilir ve orada bulunan yağ hücreleri hedef alınır. Hedef alınan bu hücrelerin etrafında bulunan sinir ve kan damarlarına herhangi bir tahribat verilmeden orada bulunan hücreler küçük parçalara ayrılır. Yöntem esnasında yağ hücrelerinin dışında bulunan zarlar parçalanır. Tıp dilindeki ismi trigliserik olan yağ hücrelerinin içerisinde bulunan bir madde damar yoluyla karaciğere işlenmek üzere taşınır. Burada Ultrashape tarafından gönderilen parçalanmış yağ hücreleri sanki o sırada besinlerden gelmiş olan yağ hücreleri varmış gibi işlenerek enerji yapımında kullanılmaya başlanır ve vücut tarafından bir daha depolanmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ultrashape Yöntemi Hangi Bölgelerde Yapılır?

Ultrashape yöntemi bayanların genellikle şikayetçi oldukları karın, kalça ve bel bölgelerinde rahatlıkla uygulanmaktadır. Tedavi en hızlı karın bölgesinde sonuç vermektedir. Çünkü bu bölgede bulunan yağlar daha yumuşak yapıdadır ve daha rahat bir şekilde parçalanarak karaciğere gönderilir.

Ultrashape Yönteminden Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ultrashape yöntemi ile bölgesel zayıflama yaptıktan sonra bir takım dikkat etmeniz gereken kurallar vardır. Bunlar verilen yağların tekrardan alınmaması için oldukça önemlidir. Mümkün olduğunca, bol şerbet içeren tatlılar, sakatat ve şarküteri besinleri, hamur işleri, tuz bakımından yüksek ürünler, alkol ve gazlı içecekler mümkün olduğunca az hatta hiç tüketilmemeye özen gösterilmelidir. Bunların dışında öğün atlamamakta metabolizma hızının yavaşlamaması için önemlidir. Gün içerisinde üç ana ve üç ara öğün beslenme için idealdir. Gün içerisinde bol bol su tüketmeniz tavsiye edilmektedir. Her türlü yöntemle kilo vermiş kişiler eğer yaşantılarının bir yerine egzersizi koymadıkları taktirde ileride verdikleri kiloları tekrar alma riskine sahiptirler. Bu yüzden spor oldukça önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    derya

    ultrashape tedavisi nasıldır kaça malolur

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Zayıflatan Hap
Karın Nasıl Eritilir
Kilo Verme İle İlgili Yanlış Bilinen Gerçekler
Bel inceltme
Cilt Sarkması Nasıl Önlenir
Diyet Soda Kilo Aldırır Mı?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.