UYLUK GERME ESTETİĞİ AMELİYATI
Uyluk germe ameliyatı burada sarkma ve gevşeme meydana gelmiş deri ve yağ dokusunun cerrahi yöntemle alınmasıdır. Zaman zaman meydana gelen kilo alıp verme güneş ve yaşlanma gibi durumlardan oluşmaktadır. Uyluk germe ameliyatı esasen cerrahi bir işlemdir ve yağ dokusunun eliptik bir şekilde çıkarılır. Uyluk germe ameliyatı genel anestezi altında gerçekleştirilir. Uyluk germe ameliyatında yara izi kasık bölgesinde olup yara izi sadece çizgi şeklinde kendini göstermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ameliyat sonrası ağrı az hissedilecek kadardır. Bu tür ağrılar ağrı kesicilerle giderilebilmektedir. Hasta ameliyat sonrası 48 saat sonra duş alabilmektedir.  Günlük aktivitelerine yavaş yavaş dönebilmektedir. Uyluk germe ameliyatı sonrası hasta sigaradan uzak durmalıdır. Yaranın iyileşmesi ve buna bağlı olarak yara izinin azlığı hastadan hastaya değişiklik göstermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
KULAK AĞRISI
Baş Ağrısı Nasıl Geçer
Yeşil Dışkının Nedenleri Nelerdir?
Kalp Sağlığını Koruyucu Besinler
Çocuklarda Astım Krizi
Dalak Büyümesi (splenomegali) Tedavisi Nasıl Yapılır?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.