Özellikle kadınların korkulu rüyası olan kilo sorununa, “rahat bir çözüm” bulundu. “Uyurken kilo vermek” mümkün hale geldi. İstediklerini yiyen şişman insanlar, uyurken hafiflemenin tadına vardı. Hayatını diyet yaparak geçirenlerin yüzünü güldüren buluşu, Nöro Naturel Beden Uzmanı Deniz Egece gün yüzüne çıkarttı.

ENERJİ BİLİMİNİ ÖĞRENDİ
İş adamı olan Egece, “enerji tıbbıyla” tanıştıktan sonra mesleğini bıraktı ve sırt çantasıyla çıktığı araştırma yolculuğunda 50 ülkeyi gezdi. Egece Uzak Doğu, Avrupa ve Amerika’da yoga, meditasyon, NLP, hipnoz, ses enerjisi, ışık terapi, ayurveda, reiki, feng shui ve biyoenerji alanlarında eğitmenlik sertifikaları aldı. 3 dilde 5 binin üzerinde kitap inceledi. Enerji tıbbıyla ilgilenen Egece, 7 yıllık çalışmanın ardından öğrendiği “uyurken zayıflama yöntemini” insanlarla tanıştırdı.

Sponsorlu Bağlantılar

ECZANELERDE SATILIYOR
Zayıflamanın formülü ise ne diyet listesi ne de zayılama hapıydı. İşin püf noktası 2 CD’ye yüklendi. Zayıf insanların düşünce yapılarının kodları bu CD’lere yüklendi. Yatmadan önce 30 dakika bu CD’leri dinleyenlerde ise diyet yapmadan kilo kaybı görülmeye başladı. Söz konusu CD’lerin eczanelerde 50 TL’ye satıldığı öğrenildi. Bu yöntemle zayıfladığını belirten Deniz Egece, CD’yi dinleyenlerin zayıf insanlar gibi düşündüğünü belirtti. Egece ayrıca bu CD’lerin insana pozitif düşünceyi aşıladığını da sözlerine ekledi.

8 AYDA 40 KİLO VERDİ
Geçmiş dönemlerde kendisinin de kilo sorunu yaşadığını belirten Deniz Egece, yatmadan önce 30 dakika CD dinleyerek 8 ayda tam 40 kilo verdiğini dile getirdi. Egece, “CD’ler kişileri sadece zayıflatmıyor, insanları olumlu düşünceye de sevk ediyor” diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Diyet yüzüğü
seda sayan zayıflama
Çilek zayıflatırmı
Kilo Vermek İçin Nasıl Çay İçilmeli
Zayıflatan kumaş
Zayıf Gösteren Pantolon Jean
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.