UZUN SAÇLARA ÇOK KISA SÜREDE SAHİP OLABİLİRSİNİZ 
Kimi yüz tiplerine uzun saçlar çok çekici görünüm kazandırır. Kimi zaman da tarz değiştirip uzun saç modellerini denemek istersiniz. Ama saç uzatmak uzun ve yorucu bir süreçtir. Saçınız uzun değilse ve kısa zamanda uzatmak istiyorsanız keratin kaynak aradığınız çözüm olabilir.

UZUN SAÇ HER KADININ HAYALİ
Kadınlar arasında yapılan bir araştırmaya göre her on kadından altısı uzun saç istiyor. Aynı soruyu erkeklere sorunca alınan cevap ortalaması onda sekiz. Gel gelelim saçı 3 ayda 45 santim uzatmak imkansız olduğundan kadınlardan sadece onda biri saçlarını istediği boya kadar uzatabiliyor. Diğerleri, işin sırrını bilen bu kadınlara özenerek bakıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİYLE KISA SÜREDE UZUN SAÇLARA KAVUŞUN
Her geçen gün teknoloji hayatımızda ayrı fırsatlar sunuyor. Saç teknolojisi konusunda da kaydedilen ilerlemeler, saç uzatma konusunda keratin kaynak uygulamalarının kullanılmasına imkan tanıyor. Keratin kaynak uygulamalarında da 5-6 kalitede uygulama ve sonuç farklılıkları ortaya çıkmış durumda. Ayrıca son zamanlarda poliüretanlı kaynak sistemi yaygınlaştı. Ve her geçen gün yeni ilerlemeler kaydediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılan bazı hatalar yüzünden saçlarını uzatamayan ve alternatif saç ürünleri kullanmayı tercih edenlerin çoğu hayal kırıklığına uğrayabiliyor. Kimileri, saç uzatma adına hatırı sayılır fiyatlar ödemesine karşılık olarak her fön uygulamasında saçlar kopabiliyor. Yada silikon kaynak kullanan kimselerde de güneş altında silikon kaynaklar eriyerek saçları birbirine yapıştırabiliyor. Bunun bir diğer dezavantajı ise sökülmesi sırasında yaşadığınız acı hissidir. Silikon kaynakların çıkarılması esnasında kullanılan aseton saç derinizi tahriş edebilir.

KERATİN MUCİZESİ
Uygulanacak ek keratin, saçla uyumluluk içerisinde olacaktır. Bilindiği gibi keratin insanlarda tırnak, saç, tüylerin ana maddesini meydana getirir. Bu bilgi göz önünde bulundurulduğunda, keratinin saça zarar verdiğini düşünmemiz doğru olmaz. Keratin kaynaklar hem sağlıklı hem de saçınızdan sökmek istediğinizde diğer metotlar gibi zarar vermez. Sökmek istediğinizde herhangi bir kimyasal madde kullanılması icap etmemektedir. Bu bakımdan çok avantajlıdır.

Keratin kaynak kullanmak istediğinizde dilediğiniz rengi seçebiliyorsunuz. Kaynak olduğu için sağlam ve sıcak ortamlarda dayanıklı olup 7-8 ay kadar kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

ORTALAMA MALİYETİ NE OLUR
Saç kaynağı zor ve maliyetli bir iştir. Kertain kaynak yapılırken çok ince tutamlar halinde saçlar birbirine birleştirilir. İşlem, yapılacak olan işe göre 1-3 saat arasında değişebilir. Yapılacak olan işte, ince boyutlu tutamların kullanılması yapılan işin kalitesini artırır. İnce tutam saçların kullanılması ayrıca taranma esnasında yaşanabilecek sorunları minimize etme veya ortadan kaldırma ve kullanım ömrü açısından önemlidir.

İşin zorluğunu açıklayıcı olan bu bölümden sonra gelelim fiyatına. Fiyat saçlarınızın yapısı, gürlüğü yada uzunluğu ile doğru orantılıdır. Saçınıza göre 300-2000 TL arasında bir fiyat biçilebilir. Bir örnek vermek gerekirse, saçınızın omuz hizasında olduğunu düşünelim. Şayet saçınızı 30-40 cm yani 2 karış kadar uzatacaksınız, bu size 900-100 TL’ye malolabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    sibel

    erkekler bir zamanlar kısa saç severdi ama şimdi uzun saç seviyorlar bu çok doğru.saç ekimi için önerebileceğiniz yerler var mı?

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kaşlar
Burun Ameliyatı
Yüz Gerdirme
ERKEKLER İÇİN ÖZEL YÜZ MASKESİ
Cilt Temizliği
Alın Estetik
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.