VAJİNAL AKINTIYA ŞİFALI BİTKİLER

Vajinal akıntıya şifalı bitkilerVajinal akıntılar bayanların en çok yakındığı durumlardan birisidir.  Bu akıntılar bir hastalığa bağlı olabileceği gibi kadınların normal hallerinden birisi de olabilmektedir.

Her halükarda bu vajinal akıntılar kadınlara rahatsızlık vermekte ve ciddi öz güven kaybına neden olmaktadır. Yazımızda kadınlardaki vajinal akıntılara iyi geleceğini bildiğimiz bir kaç şifalı bitkiden bahsedeceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Vajinal akıntılara şifalı bitkiler:

Soğan: Bildiğimiz yemeklik sağanı dört parçaya böler ve kaynatarak suyunu içersek vajinal akıntılara birebir olduğunu göreceğiz. Bu soğan kürünü normal adet akıntıları zamanında da uygulayabilirsiniz ancak daha iyisi adetin5-6. günlerinde uygulamaktır. Dikkat edilecek konu ise bu kürü 15 günden fazla uygulamamaktır.  Bu kür en fazla 15 gün uygulanabilir.

Vajina Kokusu Nasıl Giderilir

Maydanoz: Maydanoz bayanlar için gerçekten çok faydalı bir bitkidir. Gerek yeşil tüketimi gerekse kurutulmak suretiyle çay olarak kullnımı oldukça faydalıdır. Maydonozu bildiğimiz çay demler gibi demleyerek günde 1 bardak tüketebilirsiniz. Yada bu çay suyuyla günde birkaç kere vajinal temizlik yapabilirsiniz.

Kekik: Kekik hepimizin bildiği bir bitkidir çayını sevmeyenimiz yoktur eğer vajinal akıntılardan yakınıyorsanız bu kekik çayını artırmanın zamanı gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    Sağlık

    Teşekkürler! Deneyeceğim. Vajinal akıntıya bazı şifalı bitkilerin iyi geldiğini duymuştum.

    mkaya

    selam ben 30 yasında bır cocuk annesıyım rahatsızlıgım yumurtalıklarımda kıst var ama bu kıstler cok kucuk…ve 2 aydır adet sonrası akıntı kahverengı gelıyor kıst ıcın yasmın adlı dogum kontrol ılacı kullanıyorum ve bu ılacı kullanmaya basladıgımdan bu yana yaklasık 3 aydır sıgara ıcmıyorum ama bu akıntılar neden olabılır doktora gırmeden önce sıze sormak ısredım saygılarımla kolay gelsın

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Ağrılı Adet
Adetimden Siyah Akıntı Geliyor
Tüylenmeye Neden Olan Hastalıklar
Ergenlik ve Adet
Kadınlarda Dokunmaya Duyarlı Bölgeler
Menopozda Meme Başı Akıntısı
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.