“Yağ Yakımını Kolaylaştıran Besinler”

Sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmek için düzenli ve dengeli bir şekilde beslenmeyle birlikte spor yapmak oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra çeşitli besin takviyeleri zayıflama programında gün içerisinde açlık hissinizi bastırmasıyla beraber metabolizma hızının artmasına katkı sağlayarak kilo vermenize yardımcı olabilir.

Yağ yakımını kolaylaştıran besinlerin başında yeşil çay, yoğurt ve greyfurt gelmektedir. Yoğurdun içerisinde yer alan bir takım asitler vücuttaki yağ yakım hızının artmasına yardımcı olmaktadır. Bunun dışında yeşil çay ve greyfurdun içerisinde bulunan maddelerde metabolizma hızına katkı sağlayarak daha hızlı kilo vermenize zemin hazırlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Son senelerde gerçekleştirilen bir takım araştırmalara göre gün içerisinde üç ana öğünden önce yarım greyfurt tüketilmesi üç aylık bir zaman diliminde hiçbir diyet programı uygulanmasa dahil kişinin beş kilo vermesini sağladığını ortaya çıkarmıştır.

Özellikle bel çevresinde aşırı yağlanma bulunan kişilerin sık sık greyfurt tüketmesi tavsiye edilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta yüksek tansiyonu bulunan kişilerin ve antideprasan kullanan kişilerin greyfurt yemeden önce doktorlarına danışması gerektiğidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
rx-1 yağ yakıcı
Egzersiz Yapmadan Zayıflama
Asena nasıl zayıfladı
egzersiz yaparken nelere dikkat etmeliyiz
Yalnızca Diyet Yaparak Bölgesel Zayıflama Gerçekleşmez.
Zayıflamak İçin Temel Öneriler
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.