5) Yağı Azaltılmış Olan Yiyecekler Sağlıklıdır.

Bir yemeğin tadının daha çekici olması için kullanılan malzemelerin başında hiç kuşkusuz yağ gelmektedir. Yemekleri yağ ile yemeye alışmış olan kişiye yağı çıkartılmış bir yemek verdiğiniz zaman bu yüzden yerken zorlanabilir. Toplumumuzda bazı kişiler yemeklerden yağ almamak için yağ yerine şeker, kimyasallar veya kıvam arttırıcı maddeler kullanmaktadır. Fakat bu gibi maddeleri kullanmaya alışmak ve sürekli tüketmek hem sağlık açısından tehlikelidir hem de bazı durumlarda kilo alınmasına bile neden olmaktadır. Düşük yağ etiketi altında satılan ürünlere aldanmayın çünkü bu ürünler düşük kalorili anlamına gelmemektedir, sadece yağ bakımından az olduğunu vurgulamaktadır. Bu yüzden bir ürün alırken mutlaka içerdiği yağ miktarından çok kalori miktarına dikkat edilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
kalça küçültme diyeti
Su İçmenin Faydaları
Su diyeti
Zencefille Zayıflama
Zayıflamak İçin Diyet İçecekler Faydalıdır.
Dilara Koçak 3 günde 1 kilo verdiren diyeti
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.