Yapılan Kalori Hesabına Dikkat Edilmesi Gerekir.

Yapılan araştırmalara göre herhangi bir diyeti uygulayan kişiler, tüketecekleri besinlerin ne kadar kalori içerdiğini öğrenince akşam ve öğlen öğünlerinin toplam kaç kalori olduğunu hesaplayıp, bu kalori miktarına eşit farklı yiyecekler yeme eğiliminin olduğunu ortaya çıkarmıştır. Fakat bu şekilde kişilerin kafasına göre aldığı besinler olduğu zaman vücut dengesi bozulmaktadır. Bu yüzden beslenme programında hangi yiyecekler ne kadar yenmesi gerekiyorsa o yiyecekleri değiştirmeden diyete devam etmek önemlidir. Uygulanacak olan beslenme programının bütün besin gruplarını içerdiğinden emin olunması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
12 günlük meyve diyeti
4-5 kilo zayıflamanın 12 yolu
Haftada 3 kilo verdiren diyet
haluk saçaklı diyeti
Bir Yılda 24 Kilo Zayıflamak Mümkün
Su Diyeti Nasıl Yapılır
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.