Yapılan Kalori Hesabına Dikkat Edilmesi Gerekir.

Yapılan araştırmalara göre herhangi bir diyeti uygulayan kişiler, tüketecekleri besinlerin ne kadar kalori içerdiğini öğrenince akşam ve öğlen öğünlerinin toplam kaç kalori olduğunu hesaplayıp, bu kalori miktarına eşit farklı yiyecekler yeme eğiliminin olduğunu ortaya çıkarmıştır. Fakat bu şekilde kişilerin kafasına göre aldığı besinler olduğu zaman vücut dengesi bozulmaktadır. Bu yüzden beslenme programında hangi yiyecekler ne kadar yenmesi gerekiyorsa o yiyecekleri değiştirmeden diyete devam etmek önemlidir. Uygulanacak olan beslenme programının bütün besin gruplarını içerdiğinden emin olunması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Hurma Diyeti
Şekerli ve Asitli İçecekleri Aşırı Miktarda Tüketmemek Gerekir
KARPUZ DİYETİ İLE ZAYIFLAYIN
Su İçerek Kilo Verme
7 günde 7 kilo verdiren diyet
diyet yapıyorum ama zayıflayamıyorum
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.