adanalı11
yaş 23 erkek, sürekli yürüyüş ve spor yapan biriyim. bazen yattığımda kalbimde çarpıntı oluyor. genellikle herhangi bir acı hissi  olmuyor ama bu çarpıntı beni tedirgin ediyor. sizce ciddi bir problemim mi var?

Değerli ziyaretçimiz kalp çarpıntılarının nedeni her zaman kalp rahatsızlığı değildir. Bazı durumlarda aşırı yorgunluk, alınan bazı ilaçlar, alkol almış olmak, aşırı sigara tüketimi gibi nedenlerden dolayı da kalp çarpıntısı olabilmektedir. Sorunuzda yürüyüş ve spor yaptığınızdan bahsediyorsunuz. Buna göre kalp çarpıntınızın nedeni yorgunluk olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Size tavsiyemiz bazı zamanlar dinlenin ve yine de kalp çarpıntınızın olup olmadığını kontrol edin eğer kalp çarpıntınız hala devam ediyorsa sağlık açısından bir tersliğin olduğu akla gelir. Bu durumda bir hastahanenin kardiyoloji servisine başvurabilirsiniz. Sitemizde kalp çarpıntısı ile ilgili birden fazla makale vardır bunları mutlaka okuyunuz. Geçmiş olsun.

AYRICA DAHA GENİŞ BİLGİLER İÇEREN “GECE UYKUDAN UYANDIRAN KALP ÇARPINTISI” MAKALEMİZİ DE OKUYABİLİRSİNİZ.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Sol baldırım agrıyor hangi bölüme gideyim?
adetim çok geliyor ve karnım ağrıyor
Acil ve Ani İdrar Yapma İsteği
Yemekten Sonra Kalp Çarpıntısı
Mide Fıtığı Nedenleri ve Tedavisi
Turner Sendromu Nedir?
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.