Bu güne kadar kimseyi inandıramadım. Ağzımı fırçalamıyorum çünkü yara çıkmasından çok korkuyorum. Çünkü ne zaman ağzımı fırçalasam ertesi gün boğazıma kadar 7-8 yara çıkıyor dayanamıyorum bazı zamanlar macunsuz fırçalıyorum. Dediğin son derece doğru. Bu yaranın tedavisi sizsiniz. sizi neyin tetiklediğini tespit edin.

Bende bazı şeyler kesin olarak bir gün sonra ağzıma yara bırakıyor ve aşırı derecede çok oluyor. Bunlar Diş macunu, sarımsaklı yiyecekler, kola, jelibon, şeker (çikolata hariç), sarımsaklı cips bu ürünleri yerken dikkat edin herkeste aynı değildir ama ben bunlardan birisini yediğim günün ertesi günü kesin yara çıkıyor ağzımda. size zararlı gelen şeylerden uzak durun. Tedavisine gelince Kenokart diye bir merhem var dudak kısımlarına sürebilirsiniz ama benim gibi boğazınızda da çıkıyorsa bu ilacı boğaza süremeyeceğiniz için fıs bir ilaç oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeşil renkli tantum sprey kullandım o an uyuşturuyor ama geçirme yeteneği pek yok. Bulabilirseniz oralmedic diye bir ilaç var onun üstüne ilaç tanımam. Yaralar iyileşmez ise ilacı yanlış kullanmışsınızdır diyor. Olurmu öyle şey dedim sonra kendimden utandım. Çünkü kullanım talimatlarına bire bir uyunca gerçektende yaralar iyileşti. İlaç kutusunda 8 tane kulak çöpü var ama çöp kısmında bir sıvı var asit ve yakıcı bir şey. Çöpün ucunu kırınca uçtaki pamuğa sıvısı akıyor yaraya basıyorsunuz. 5 SANİYE sonra yaradan eser yok parmağınızla sonuna kadar yaraya basın hissetmezsiniz. İlacı bulmak biraz sıkıntı her eczanede yok çünkü ben zor buluyorum bir ara yasaklandı dediler ama yinede çok arayınca bulunuyor herkese acil şifalar.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kandidiyazis yada Pamukçuk
HIV yada AIDS Nedenleri Nelerdir, Nasıl Teşhis Edilir
Kalıcı Dövme
Akupunktur Ve Zayıflama
Hormon Bozukluğu
Baş Ağrıları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.