Yemek yiyerek zayıflama yöntemi ile ilgili konumuzda arkadaşlar sizlere kilo vermek için güzel bir yöntemden öz edeceğiz. Zayıflamak deyince aklımıza aç kalmak ve korkutucu diyetler gelir. Oysaki, diyet yapmadan, doğru beslenerek fazla kilolarımızdan kurtulmamız mümkündür. Dondurulmuş hazır gıdalar, bizlere kalori yüklemesi yapacak ve yağ depolamamızı sağlayacaktır.

Hayatımızda bir çok alışkanlıklarımız bulunmak da. Bu alışkanlıklarımız da hayat şeklimizi belirleyecektir. Beslenme şeklimizide biz belirleriz. Asitli gıdaları azaltmalı, bitki çaylarına yönelmeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Vücudumuza almış olduğumuz besin maddelerinin, kalori değerlerinin düşük, besin değerlerinin yüksek olmasına özen göstermeliyiz. Aç kalmadan, az ve sık yemek yiyerek zayıflayabilirsiniz. Kahvaltı yapmayı aksatmazsanız, metabolizmanız çalışacaktır.

Günde iki fincan yeşil çay içmek, yağ yakımını hızlandıracaktır. Doğru beslenme çeşitleriyle gıda alımını düzenleyebilirsek, fazla kilolar kendiliğinden yok olacaktır. Fırsat buldukça yapacağımız egzersiz hareketleri, de kalori yakımını hız kazandıracaktır. Yapabileceğimiz her egzersiz yapmaya çalışmalı, hareket alanımızı çoğaltmalıyız.

Gün içerisinde ana ve ara gıdalarımızı, toplam 6 öğün olmak üzere düzenleyebilirsek kilo problemi yaşamamıza gerek kalmayacaktır. Kendi kilo kontrolümüzü kendimiz sağlamalıyız. Doğru besin takviyeleriyle, meyve ve sebze çeşitliliğini artırarak, hem gözümüzü hem midemizi doyurmuş oluruz. Porsiyonlarımızı çok fazla büyük tutmayarak, küçülterek midemizi de kendimizi de buna alıştırmalıyız. Alışkanlıklarımız yaşam tarzımızı belirler.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kalıcı Şekilde Kilo Verme Yolları
zayıflatan bitkiler hangileri
Ramazanda nasıl kilo verilir
zayıflatan yiyecekler
Dr. Ayça Kaya tok tutan yoğurtlu salata tarifi
Cerrahi Yöntemle Kilo Verme
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.