Geniş ailenin sevo’su genç oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu zayıflama formülünü kendi geliştirdiği meyve suyuna borçlu olduğunu üstüne basarak söyledi. Antioksidan özellikleri olan doğal içeceklerden günde 3 litre içtiğini belirten bozoğlu bu sayede 10 kilo verdi.

3 çeşit meyve karışımı içeceklerin tarifi

Buzlu-naneli nar, bal, çilek, kuşburnu, ekinezya ve çilek çayı karışımı:
Yapılışı: 3/4 nar konsantresini sulandırıp bir kaşık Marmaris balıyla tatlandırarak içine birer poşet ekinezya, kuşburnu ve çilek çayı koyun. Çayları poşetleriyle bekletip üzerine bol buz ve taze nane ekleyin.

Yararı:
İçindeki ekinezya güneşin oluşturabileceği sivilce, leke ve alerji reaksiyonlarının meydana gelmesini engeller. Doku yenilenmesini hızlandırır. Herkesin bildiği gibi vücut direncini de artırır. Kuşburnu ile birlikte sıcaktan oluşan yorgunluğu önler.

Sponsorlu Bağlantılar

Çilek ve kuşburnu adeta bir detoks etkisi göstererek kanı toksinlerden temizler. Nar ile birlikte kalp ritminizi korumanıza’da yardımcı olur. Taze nane ise fazla güneş ışığına ve cep telefonuyla fazla konuşarak radyasyona maruz kalanlara bunların olduğu zararları ortadan kaldırılmasında mükemmel bir yardımcı.

Buzlu sarı üzüm, portakal ve elma suyu karışımı:
Yapılışı: 1′er ölçü sarı üzüm suyu, portakal suyu ve elma suyunu karıştırın. Minik parçalar haline getirilmiş bol buz ekleyin.

Yararı: İçindeki portakalın serinletici ve kuvvet verici olduğu zaten biliniyor. Bundan başka portakal suyu ve sarı üzüm suyu kanı sulandırıyor ve damarları koruyor. Detoks etkisi ile kanı temizlenmesinden karaciğeri çalıştırmaya cildi güzelleştirmekten hazmı kolaylaştırmaya birçok etkileri mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Portakal suyu yaz aylarında daha çok ihtiyaç duyduğumuz organizmamızın vitamin ve madensel tuz gereksinimini karşılıyor. Elma suyu da sinir ve kasları kuvvetlendirir. Baş ağrısına iyi gelir. Ödem attırır. Rejim yapanların tatlı yeme arzusunu giderir.

Buzlu kırmızı üzüm, nar ve şeftali karışımı:
Yapılışı: 1′er ölçü kırmızı üzüm suyu, nar suyu ve şeftali suyunu bol buzla karıştırın.

Yararı: Direk kana karışıp kısa sürede enerjiye çevrilebilen kırmızı üzüm suyu öğleden sonra düşen vücut ve beyin performansını artırır. Üzüm suyu ekşi olursa bacaktaki şişliklerin giderilmesinde etkilidir. Sıcaktan eksilen vücuttaki alkalin rezervlerini güçlendirir.

Böbrek ve karaciğerin işlevini artırır. Vücutta yağların erimesine yardımcı olur. Vücutta biriken zararlı maddelerin dışarı atılmasını sağlar. İçerdiği besin vitamin ve mineraller sayesinde güzellik iksiri ve zayıflama rejimlerinde kullanılmaktadır. Cildin taze ve temiz bir görünüm almasını sağlar. Çok düşük miktarlarda yağ ve protein ihtiva ettiğinden ideal bir diyet gıdasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
kilo almanın nedenleri
Gentest zayıflama
Zayıflama macunu tarifi
diyetsiz kilo verme
Dans Ederek Formunuzu Koruyun
Kilo Vermeyi Engelleyen Sebepler
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.