YUMURTA HÜCRESİNİN ÖMRÜ NE KADARDIRYumurta Hücresinin Ömrü Ne Kadardır

Bebeğin oluşumunun olmazsa olan yumurta hücresinin ne kadar süre canlı kalabileceği veya ömrünün ne kadar olacağı çoğu kişi tarafından merak konusu olmuştur.

Bir kadının yumurtası yumurtalıktan serbest kalır ve follop tüpü boyunca seyahat etmek üzere tasarlanmıştır.  Eğer yumurta sperm tarafından döllenmezse yumurta hücresi 12-24 saat içerisinde yaşamını yitirecektir. Bu süre içerisinde yumurta ile buluşmaya bir sperm girişi söz konusu olursa – sperm birkaç gün kadının vücut içinde olsa bile- döllenme meydana gelir. Yumurtlamadan sonra, yumurta yaklaşık 12-24 saat süreyle yaşayabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Zoofili
DEMİR EKSİKLİĞİ NASIL GİDERİLİR?
Meni
Domuz Eti
Arı Sütünün Faydaları
Çikolatanın faydaları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.