Zayıf gözükmek birçok kilolu kadının en büyük isteğidir. Zayıf gözükmeniz artık bir hayal değil. Size vereceğimiz 5 öneriyle olduğunuzdan daha zayıf gözükebilirsiniz.

Zayıf Gözükmenin Püf Noktaları

Kıyafetlerle Zayıf Görünmenin Yolları

Renkler

Sponsorlu Bağlantılar

Koyu renk kıyafetler her zaman zayıf gösterir. Renk uyumu bulunan elbiseler seçin. Tek renk elbise giyerseniz daha ince görünebilirsiniz. Modası hiç geçmeyen siyahi ve asker yeşilini kullanabilirsiniz. Koyu renkleri vücudun alt bölümüne giyin. Bu sayede daha ince görüneceksiniz.

Desenler

Giyilecek elbisede büyük şekiller olmamasına özen gösterin. Küçük şekiller sizi her zaman icne gösterir. Üzerinize büyük şekillerden ve geometrik desenlerden oluşan kıyafetler giymeyin.

Etek

Etek boyu seçimi oldukça önemlidir. Etek boyu sizleri vezir de eder rezil de. Yanlış yapılan seçim sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Dizde biten etekler veya uzun etekleri tercih edin.

Pantalon

Dizin altında biten kabri pantolonları tercih edebilirsiniz. Pantalonlar ile cep seçimine özen gösterin. Cepsiz pantalonlar kalçaları büyük gösterir.

Vücutla Zayıf Görünme

Ten Rengi; Yanık ten her zaman daha sağlıklı ve zayıf gösterir.
Bacaklar; Bacakların daha ince ve seksi gözükmesi için önüne ve arkasına vücut yağı sürün.
Eller; Parmaklarınız kısa ve tombol olduğu için üzülmeyin. Bunların bir çaresi var. Ojeyi sürerken tırnakların kenarında boşluk bırakın.

Sponsorlu Bağlantılar

Makyajla Zayıf Görünme

Makyaj yaparken elmacık kemiklerinin altına koyu tonlarda allık sürmeniz gerekir. Yüzünüzü daha zayıf gösterir. Gözlerin üst kapağın dışına siyah göz kalemi sürmelisiniz. Alt bölümüneyse göz kalemi çekmeyin. Çekerseniz gözler daha küçük gözükür. Gözlerin büyük gözükmesi yüzünüzün de zayıf gözükmesini sağlar.

Saçlarla Zayıf Görünme

İnce görünebilmek için en önemli adımlardan birisi de saçlardır. Topuzlar veya atkuyrukları yuvarlak yüz hatlarını uzatmaktadır. Kakülleriniz varsa kesinlikle fön çekmeyin. Boyunuz eğer kısaysa saçları arkadan toplayın ve omuzlarınızı gözükmesini sağlayın.

Ayakkabıyla Zayıf Gözünme

Boyunuz uzun olsa bile yüksek topuklu ayakkabıları tercih edin. Bu daha zayıf gözükmenizi sağlayacaktır. Alcak topuklular insanı kilolu gösterir. Bilekten bağlı modeller çok seksi olsa bile bacak boyunu kısa gösterir.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
En İyi Zayıflama Yöntemi
kavitasyon ile zayıflama
Çorba Zayıflatır mı
Kilo Verdiren Mucize Bir İçecek Tarifi
YAZ GELİYOR: GÜNLÜK KALÇA EGZERSİZLERİ
Zayıflatan acı biber çayı tarifi
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.