ZAYIFLAMA KORSESİ

Günde 8 saat kadar giyilen korseyi vücudunuzun kalıbından hafif daha sıkı hale getiriyoruz. Özellikle bel kısmı sıkı, göğüs ve kalça bölgeleri nispeten gevşek olmalı ki korsa giymeye katlanabilelim. Gün boyunca standart bir korse ile gezineceğiz.

Akşamları ise sporcuların özel olarak kullandığı korseler ile uyku korsesi adı verilen özel yapım korseleri kullanmamız gerekecektir. Şayen gündüz giydiğiniz korse artık dayanılmaz bir rahatsızlık vermeye başladıysa bu durumda uyku korsesi ni de giymemizde herhangi bir sakınca yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

Sporcu korsesi ile zayıflama egzersizleri yapabilir ve fazla kilolarınızı spor yaparak yakabilirsiniz. Ancak sporcu korsesi giyiyorsanız bu durumda yediklerinize ve içtiklerinize dikkat etmelisiniz. Özellikle kardiyo ve kas egzersizleri yanında lifli besinlerle beslenmeniz gerekmektedir. Korsa kullanırken egzersiz öncesi ve sonrasında bol miktarda sıvı ve su tüketmeniz gerekmektedir.

Korsa kullanımı ipuçları ve dikkate almanız gerekenler:

* Korsa konusunda uzman bir antrenör veya sporcuya danışınız.
* Şayet mümkünse profesyonel bir korse imalatçısına sizlerin ölçülerine özel korse hazırlatınız.
* Korse kullanmadan önce doktor tavsiyesi almak çok önemlidir.
* Terlemeyi ve vücudun nefes almasını engelleyen sentetik materyalden yapılmış olan korseleri kesinlikle kullanmak yasaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
neden kilo alıyorum
doğum sonrası kilo vermek
Dr Deluz Diyeti
Mucize zayıflama ilacı Lorcaseri
Kilo vermeyi nasıl kolaylaştırırız
Zayıflatan kumaş
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.