Zayıflamak İçin Kesinlikle Makarnadan Uzak Durmak Gerekir.

Makarna konusunda özellikle diyet yapan kişiler oldukça yanlış bilgilere sahiptirler. Makarna tüketileceği zaman kesinlikle dikkat edilmesi gereken nokta ne kadar tüketildiği yani porsiyon miktarıdır. Herhangi bir yiyeceği vücutta ihtiyaç duyulduğu miktardan fazla tüketirseniz bu sefer vücut o yiyeceği yakamaz ve yağ olarak depolar. Tüketilecek olan karbonhidrat içeren besinlerden makarna, ekmek veya pirinç yenileceği zaman ise önemli olan miktarı ve alınan kalorilerdir. Özellikle makarnanın yanına yapılan soslar aşırı derecede kalori içerdiği için kişinin kilo almasına neden olmaktadır. Makarna tüketileceği zaman porsiyonuna dikkat edilmelidir. Uzmanlar, ortalama olarak yaklaşık 70-80 gram arasında pişmemiş makarna tüketilmesini tavsiye etmektedirler.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Seray Sever diyeti
Evde Zayıflama Yolları
Böbrek Temizleyici Diyet
Ender Saraç Lahana Çorbası Diyeti
5 haftada 10 kilo verdiren diyet
Et Tüketiminde Aşırıya Kaçmayın
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.