Zayıflamam lazım diyenler zayıflamak kilo vermek için doğru yerdesiniz. Sizlerin yorumları ve aramaları ile sizlerezayıflama diyetleri arasından seçtiğimiz en popüler iki diyet listesinden bahsedicez.

Dukan diyeti

Dr. Pierre Dukan tarafından geliştirilen ve tüm dünyada ‘aç kalmadan zayıflama’ olarak bilinen yöntemini dukan diyeti adlı kitabında paylaşıyor. Bu kitapta Dr. Dukan, aç kalmadan nasıl kilo vereceğinizi bahsediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Karatay diyeti

Türkiye’de birçok alanda ilklere imza atarak binlerce hastanın hayatını kurtarmış ‘Hocaların Hocası’ Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay, “Hocaların Hocası’ndan Bilimsel Gerçeklerle Kilo Vermenin ABC’si / karatay diyeti adlı kitabında beslenme ile hücresel/hormonal fonksiyon bozuklukları arasındaki yakın ilişkiye odaklanarak kilo vermenin ABC’sini öğretiyor, hiç zorlanmadan zayıflamanın ve zayıf kalmanın sırrını açıklıyor.

Mesleğe 50 yılını vermiş olan Prof. Dr. Karatay, dört farklı kıtada hekimlik yaptı, gezdi, gördü, farklı ülkelerin beslenme alışkanlıklarını gözlemledi. Sonuçta Türk insanı için ‘en uygun’, ‘en iyi sonuç’ veren diyeti geliştirdi.

Prof. Dr. Karatay, kendi adını verdiği bu diyetin eksiksiz uygulanması durumunda başarı şansının yüzde 100’e yakın olduğunu vurguluyor. Kitabında hem zayıflama konusunda doğru bilinen yanlışları anlatıyor hem de kronik hastalıklardan korunmanın basit formülünü açıklıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yıllardır yasaklanan sağlıklı gıdaları da (kırmızı et, balık, süt, peynir, yoğurt, tereyağı, yumurta, pastırma, kuru fasulye ve turşu, sebze ve meyve, kuruyemişler) bilimsel gerçeklerle serbest bırakıyor.

Bu iki diyetten birini yapıp yanında hafif egzersiz hareketleri ile ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.

Dukan diyet listesi ve karatay listesine arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
    gizmo

    dietim 3. günündeyim sabah kilom değişmedi 77.3 geldim bunun nedeni hastalığımın 1. günü vücudum su topladığı için ilk günü verdiğim 2.200 gr ilave edemedim ama umutluyum hastalığım bitince vereceğime eminim buğünde hiç bozmadan rejımıme devam ediyorum sabah değişikliğimi yine anlatacağım

    nur

    Merhaba, ben de bugun basladim. Kitabi da aldim. 5 gun atak yapip, 1+1 olarak seyir evresini yapmayi dusunuyorum. Yaklasik 18 kg vermek hedefim. Yuruyusu normalde hergun 40 dk yapiyordum. Bugun biraz daha fazla yaptim. Umarim basarili olurum ve hepiniz basarili olursunuz.. :)

Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Kahve İle Zayıflama
Çıtırdatma teknoloji ile zayıflama yöntemi
zayıflatan bitkiler hangileri
Konja Lean ile kilonuzu kontrol altında
bacak inceltme hareketleri
Goldslim zayıflama ayakkabısı şikayet yorumları
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.