Bilindiği gibi insanların zayıflamaları için birçok farklı yol bulunmaktadır. Bu yolların geneli ya diyetler ya zayıflama hapları yada bitkisel ürünler ile zayıflama yollarıdır. Ancak bir yol var ki birçoğumuzun bu yol hakkında bir bilgisi mevcut değildir.

Bu yöntemin adı zihin gücü ile zayıflama yöntemidir. Dilerseniz daha detaylı olarak inceleyelim beraber. Zihin gücü ile zayıflama yolları tahmin edildiği gibi moral motivasyon ile zayıflama yolları değildir. Diğer bir deyişle insanların bir işe motive olarak daha iyi yapmalarından tam anlamı ile bağımsız bir yöntemdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Zihin gücü ile zayıflamak beynin işleyişini bilmek beyin ile hareket arasında orantıyı belirli ölçüde sağlamak demektir. Vücudunuzun işleyişini bilerek ona göre belirli yöntemler uygulamanız durumudur. Zihin gücü ile zayıflama yöntemi genel olarak budur.

Mesela insanlar bir arabanın tek tuşla kolay bir şekilde çalıştığını bilirler ve hep aynı sonucu elde ederler; fakat bunu zihin güçlerini kullanarak yapamayacaklarını bilirler. Yanlız insanlar zihin güçlerini kullanarak kendilerini yönetebilirler.

Örnek olarak başınız ağrıyor ve siz zihninizi kullanarak ağrımaması gerektiğini söylüyorsunuz. Bu sırada aklınızda olan tek düşünceniz bu baş ağrısının olmaması gerektiğidir. Yani tek tuş kullanarak ve bunu sık sık yaparak aynı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Baş ağrınızı zihin gücünüzü kullanarak bu şekilde azaltabilir hatta geçirebilirsiniz.

Şimdiye kadar birçok yol denediniz ama hiç bu kadar size yakın olanını denemediniz! Çünkü cevabın size bu kadar yakın olduğunun farkında değildiniz. Küçük değişikliklerle mümkün olacak!

Sponsorlu Bağlantılar

Artık hayatınızda basit ama kalıcı değişiklikler yapma zamanı gelmedi mi?

Canınızın çektiği her şeyi yiyebilir misiniz?

Psikoterapist Cenk Kahvecioğlu’nun yazdığı PsikoNET Yayınları tarafından yayınlanan “Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?” adlı kitap kısa sürede büyük ilgi çekti. Çocukluğundan başlayarak uzun yıllar fazla kilo sorunu ile boğuşan Cenk Kahvecioğlu, “zayıf insanların neler yaptığını ve nasıl yediklerini” anlatan birçok yöntemi fark etmiş. Psikoterapist yazar “kalıcı ideal kiloya ulaşmak” için özel bir süreçten bahsediyor.

“Önemli olan ideal kiloda kalmaktır, zayıflamak değil” diyen kitap, şu soruyla başlıyor:

Yemek başlamak için hangi sinyalleri almalıyız?

Zihninizden gelen sinyalleri mi?

Yoksa midenizden gelen sinyalleri mi?

PsikoNET Yayınları Kendine Yardım Serisi’nden çıkan kitap zayıflamak için sadece “yediğinden fazla yakmak” klasik ilkesini yıkıyor. Diyeti unutmak, temel hataları silmek için pek çok ipucu veren kitap; “hafif açken, canının çektiğini, yavaş yavaş yemeği ve doyduğunda bırakmayı” öğütlüyor. Tabağı silip süpürmeye karşı çıkan kitap, sadece vücudumuz için değil, beynimiz için de suyun önemine dikkat çekiyor.

Bilinçaltına mesajlar gönderin!

Zihin Gücünün altını çizen Cenk Kahvecioğlu, zayıflamak için bedensel olmasa da, zihinsel çalışmalar öneriyor. Kitapta kendimizi algılamanın önemi vurgulanıyor, duygusal yeme krizlerinin önü kesiliyor ve hipnozun gücünden bahsediliyor. Okurlar açlık hissiyle baş etmek için çeşitli çalışma yöntemleriyle tanışıyor. Kendi kendini telkin örnekleri okuyucuya zayıflamakta yardımcı oluyor. Kişi kitabı okuyarak kendi kendine hipnoz teknikleriyle rahatlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

KONU HAKKINDA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın.: Sitemizden Seçme Konu Başlıkları :.
Zayıflamak İsteyenlere Tavsiyeler
Su İçerek Göbek Eritme
Kilo Verirken Göğüs Boyutu Korunur mu
Zayıf Gösteren Giysiler
Dans Ederek Formunuzu Koruyun
diyet kilo kontrolü
.: Sitemizde En Son Yayınlananlar :.
Kanal D Doktorum Programı

Program Kanal D de Hafta içi Her gün Saat 09.00 Da yayınlanmaktadır. Programın sunucuları Dr. Aytuğ KOLANKAYA ve Zahide YETİŞ'dir.

ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER

“ENDER SARAÇ’LA SAĞLIKLI GÜNLER” hafta içi her sabah saat 10.45’de Canlı Yayın ile Kanaltürk Ekranında siz değerli izleyicilerini bekliyor

Zahide İle Yetiş Hayata Programı

Atv de yayınlanan programda Zahide YETİŞ konuklarının sorunlarına çareler buluyor. Aynı zamanda dini konuların da açıklığa kavuşturulduğu programda sağlık, sosyal hayat, psikoloji gibi konular işlenmektedir.